Kilka słów o Nas.

Jesteśmy firmą, która od wielu lat oferuje sprawdzone rozwiązania dla firm oraz osób indywidualnych z zakresu usług i wsparcia informatycznego, usług rachunkowych, doradztwa i ubezpieczeń oraz wdrożeń systemów ERP dla firm.

Naszym celem jest ułatwienie twojej firmie w jak największym stopniu prowadzenia biznesu. Dzięki współpracy z nami nie musisz martwić się o to, czy sprzęt komputerowy działa, czy system ERP obsługujący twoją firmę działa prawidłowo, czy w drukarce jest tusz — nad tym wszystkim czuwamy właśnie my, a ty możesz skupić się nad właściwym profilem działalności Twojej firmy.

Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Przez wiele lat funkcjonowania naszej firmy zdobyliśmy zaufanie wielu klientów z naszego regionu, z którymi stale współpracujemy do dzisiaj.

Niewątpliwie wyróżniana nas bardzo szeroka oferta usług. Zawsze mamy czas, aby zapoznać się dokładnie z Twoim zapotrzebowanie i przedstawić Ci optymalne rozwiązania dobrane z jednej strony do wymagań, a z drugiej do możliwości Twojej firmy.

Podsumowując — Ty skupiasz się na Swojej firmie, my dbamy, aby wszystko działało, począwszy od sprzętu komputerowego, poprzez oprogramowania na kasie fiskalnej i rachunkowości kończąc.

W naszej ofercie między innymi:

 

 

profesionalny serwis komputerowypotrzebujesz pomocy dzwoń +48 505 122 770